blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG forum
ČLÁNKY
GALÉRIE
DISKUSIE
1
SLEDUJETE BLOG
Welcome
FO_RUM



Môj prvý plnohodnotný článok aneb Príbeh ako som spoznal PC
pridal FO_RUM 15.10. 2011 o 14:12



Zdravím Sectoráci

 

Po dlhšej úvahe a ešte mojich dlhších blbých blogových článkov som sa rozhodol že je na čase napísať niečo hodnotnejšie, dlhšie a zmysluplné. Taktiež precvičit slovnú zásobu a oživiť si spomienky. Nič lepšie pre začiatok čo sa dá napísať na blog herného servra je asi niečo čo sa týka hier alebo ako som sa  k nim  dostával a spoznával herný svet a počítač.

 

Preto tento príbeh má vystihujúci názov : Ako som spoznal PC.

 

 

V časoch keď som sa narodil PC nemal takmer každý ako teraz . Prvý raz som videl PC u môjho bratranca

asi keď som mal tých 5-6 rokov. Na tieto časy si spomínam s radosťou pretože to bol super čas. Vtedy na PC boli také hitovky ako Quake, Doom, a nejaké tie staré Rally. A toto boli hry ktoré som videl prvý raz v živote. Spomínam ako som hrával Rally na aute Proton a strhával tie najlepšie časy. Z Quake-u som bol posraný ale tiež som to hrával. Ale :D bol som až taký srab že keď som uvidel Doom utiekol som domov :D.

Super hru ktorú som miloval bola Star Wars s nehoráznou grafikou ale vtedy to bolo niečo neuveriteľné.

Toto je prvá etapa z môjho spoznávania. To som býval ešte u starej mamy na dedine. Neskôr som sa presťahoval do mesta a to už začína nová etapa v poradí 2.

 

 

Druhá etapa bola keď som sa presťahoval do mesta menom Dolný Kubín.  

Tu som začal chodiť do školy kde sme mali ako tak nejaké tie počítače a hrávali sme maximum nejaké tie stariny na internete. Môj nový spolužiak bol jeden z 4 čo mali PC v triede to som bol asi prvák. Každý deň som k nemu chodil a hrávali sme pecky ako Gta 1, Gta 2, Rally Championship a akýsi Wrestling .

 Toto trvalo tak nejaké 2 roky.

 

Dalšia etapa spoznávanie v poradí 3.

 Nastala keď mal bratranec nový PC. Taktiež prešlo dosť rokov a hrávali sme hry ako Gta VC, Nfs Underground, Nfs Underground 2, a vtedy moja best hra bola Need For Speed Most Wandet .

 

Ako ste si všimli stále som nemal svoj vlastný PC  a to je to že PC som dostal asi pred  rokom keď som mal 15. Smejete sa však ? Ja sa nesmejem nebol som na tom finančne dobre a nechcel som si kúpiť nekvalitný PC preto som šetril a kúpil som si PC ktorý mám už rok je super a mám ho aj v profile kde je konfigurácia. A týmto sa začína predposledná 4 etapa spoznávania .

 

4. etapa sa začala pred rokom keď som si kúpil svoj vlastný PC.

Prvé hry ktoré som inštaloval boli Terrorist Takedown, Flatout 2, Counter Strike Source, Nfs MW atď .

Samozrejme neboli moje lebo som bol finančne vyčerpaný a nemal som Internet.

Dlhú dlhú dobu som hrával Gta San Andreas pretože to bola vtedy pre mňa super hra a taktiež som začal hrávať aj Gta IV. Postupne som si kupoval hry a teraz pozor nesmejte sa spolu ich mám originál 5 chápete 5 hier mám doteraz. A to Medal of Honor Airborne, NHL 09, Godfather 2, Nfs Pro Street a Crysis. ostatné hry som mal požičané alebo napálené, originál som mal len týchto 5 hier.

 

Zlomový moment nastal vtedy keď som dostal Internet a týmto sa začína posledná 5 etapa.

 

Pre info Internet mám asi od začiatku tohto roku a Sector.sk som spoznal veľmi zábavným spôsobom a to tak že som listoval slovenský Playboy kde bola rubrika Internet, Bolo tam veľa rôžnych stránok o sexe o celebritách a aj o hrách kde figuroval aj Sector.sk a tak som to vyskúšal a som tu odvtedy.

 

Odvtedy ako mám internet som nekúpil ani jednu hru  a asi z toho dôvodu že mi mamka povie .. Nekupuj si zbytočne hru ale si ju stiahni... Ale v poslednom čase sa chystám na nákup a uvidím.

 

Teraz mám 16 a moj stav spoznávania je takmer kompletný.

 

Veľmi pekne Ďakujem za vaše čítanie za váš čas a ešte radšej budem keď mi napíšete reakciu jednak o kvalitu gramatiky príbehu alebo aj inej úpravy.

 

 Ďakujem s pozdravom Sebo. (FO_RUM)




Prístupov 4479
Kvalita článku
(83,8%) hlasov 8

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
2pacova vražda - part 3 Fakty vs Fakty
[ 26.6.2012] (príspevkov 4)
2pacova vražda - part 2 Samotná smrť
[ 21.6.2012] (príspevkov 18)
2pacova vražda - part 1 začiatok
[ 20.6.2012] (príspevkov 24)
Mix videí II
[ 24.5.2012] (príspevkov 0)
10 dôvôdov prečo bude COD Black Ops 2 ús...
[ 19.5.2012] (príspevkov 18)
MiX
[ 17.12.2011] (príspevkov 1)
Smastruv vtip
[ 24.11.2011] (príspevkov 5)
2 kravy a obdobia sveta :D
[ 19.11.2011] (príspevkov 6)
Vzorec na dokonalé ženské nohy
[ 9.11.2011] (príspevkov 8)
Už ste sa po*rali z kapusty ? :DDD
[ 20.10.2011] (príspevkov 5)